:: DİKKAT ::

 

Hukuksal tartışma yaratmamak nedeniyle, eğer herhangi bir hükümet, şirket veya turizm grubu, veya herhangi ilgili bir gruba bağlı ya da bunlardan birisinin resmi çalışanı iseniz, bu WEB sitesine GİREMEZSİNİZ.

Eğer siteme girerseniz,  bu kurallara karşı gelmiş ve 1995 yılında Bill Clinton tarafından imzalanan 431.322.12 kodlu İnternet  Mahremiyeti anlaşmasını ihlal etmişsiniz demektir. Ve buradan elde ettiğiniz bilgileri kullanarak, benim Internet Sağlayıcı Servisimi ve/veya servislerimi veya şirketlerini sorumlu TUTAMAZSINIZ, ve bu siteye üye olan, bu siteyi kullanan ve bu siteye giren herhangi birisini ya da aile bireyleri aleyhine DAVA AÇAMAZSINIZ. Bu siteye girmekle ve bu siteye girmeye devam etmekle açıkça yukarıda belirtilen tüm koşulları kabul etmiş sayılırsınız ve bütün uluslar arası İnternet kuralları ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre bu site içeriği hakkında,  site , site kurucusu ve üyeleri aleyhine bir faaliyette bulunamaz, aleyhine dava açamaz, delil toplayamaz, şahitlik yapamaz, bu site aleyhine olabilecek hiçbir faaliyette bulunamazsınız.

Buradan sonra koşulları kabul ederek SİTE’ye girdiğiniz takdirde, yukarıda belirtilen her şeyi kabul etmiş sayılırsınız, aksi taktirde, BU SİTEYİ HEMEN TERKEDİP DAHA İLERİYE DEVAM ETMEYİNİZ!

Bu sitede yazanların görüşleri ve fikirleri bu sitenin durumu, yapısı ve görüşlerini yansıtmamaktadır. Buradaki bilgiler ve yorumlar reklam ya da ürün onaylayıcı amaçlarla kullanılamaz. Buradan siteye devam etmekle, açıkça ve bilerek yukarıda belirtilen tüm kuralları ve koşulları kabul etmiş sayılırsınız ve bu sitenin tüm içeriğinin yerel, ulusal ve uluslar arası yasalara uygunluğunu onaylamış sayılırsınız. Bu siteye girmekle yukarıdaki tüm kural ve koşulları kabul etmiş sayılırsınız. Aksi taktirde şimdi “Kapat, ÇIKIŞ, veya oturuma şimdi son ver’e tıklayarak  bu WEB sitesini terk etmelisiniz.

Eğer benim haklarımı anlıyor ve onları kabul ediyorsanız bu demektir ki sitemde gördüğünüz her hangi bir yazı ve bilgi özeldir ve görünmemelidir. Bu bana ait kişisel WEB serverdir  ve başkasına ait değildir. Lütfen sitemi terk ediniz.

Bu sitenin sunduğu hiçbir şey, ya da olanak için sorumluluk almıyor ve kabul etmiyorum. Bu siteden öğrenilen herhangi bir bilgi yanlış ve sahte bir şey hiçbir şekilde hiç kimseye ve hatta bana karşı bile kullanılamayacaktır. Burada yazdığım yazılar tamamen kendi fikirlerim ve çıkarımlarımdır. Sektörde çalıştığı sürece gördüğüm, öğrendiğim ve tecrübe ettiğim konulardır.

Bu siteden elde ettiği herhangi bir şey ile yasal olmayan işler yapanlar yasalar karşısında bireysel olarak sorumludurlar ve hiçbir şekilde sitem ya da içeriği hiçbir şekilde taraf olamaz ve gösterilemez.

Buradaki yazıların hiçbirisi yasal ya da yasadışı ticari amaçla kullanılamaz. İzinler benim iznimi bağlıdır.

Bütün yorumları tek tek incelemem tabii ki olası değildir.

Ancak, yasal olmayan yorumlar yazılırsa, ya da buradaki bilgileri ticari amaçla kullanan olursa, sorumluluk tamamen kullananlara aittir.

Yorumlarınız için teşekkür ederiz.